Home / Sport / Ozrenski Sokolovi pobjedom čestitali Vaskrs

Ozrenski Sokolovi pobjedom čestitali Vaskrs

Hristos Vaskrse

“Boja crvena što se blista u znak Vaskrsenja Hrista, za sreću tvoju nek’ zablista kao suza Božija čista, nek’ је srećno Vaskrsenje Hrista!!!
❤Hristos Vaskrse❤”

Ovako su Sokolovi čestitali svojim vjerni Stršljenovima i svim pravoslavcima Srećan Vaskrs, a juče su pobjedom nad ekipom Željezničara iz Pridjela Gornjeg ovu čestitku učinili još ljepšom.

Strijelci: 1:0 Lazarević  u 23, 1:1 Bašić  u 25, 2:1 S.Jaćimović  u 65, 3:1 Stjepić u 80.minutu. Stadion: ”Bare”. Gledalaca: 150. Sudija: Bojan Jović (Doboj) 7. Pomoćnici: Jovanka Grabovac (Petrovo) i Goran Lazarević (Doboj). Delegat: Nenad Vasić (Doboj). Žuti kartoni: Đukić (Ozrenski sokolovi), Mujkić (Željezničar).

OZRENSKI SOKOLOVI:  Gavrić  7, Đukić  7, Trifković  7, Dragojlović  7, Kršić  7, Pejić  7, Lazarević  7,5 (od 82.minuta M.Mišić -), Stjepić  7,5, S.Jaćimović 7,5 (od 90. Đurić  -), Mikerević  7 (od 46. Ristić  7), R.Mišić  7.

ŽELJEZNIČAR: Hadžikadunić  6, S. Hozić  6, Smajlović  6, Bašić  6,5, E.Hozić  6, Elmedin Kavazović  6, Bjelobrković  6, Hadžić  6, Ednan Kavazović  6, Begić  6, Mujkić  6. Trener: Senad Hodžić.

Igrač utakmice:  Miloš Stjepić (Ozrenski sokolovi)

Na Veliku subotu dan pred Vaskrs fudbaleri Ozrenskih sokolova savladali su ekipu Željezničar iz Gornjeg Pridjela sa 3:1. Domaći su se mučili pogotovo u prvom poluvremenu, nisu lako slomili otpor Pridjelčana.

U 23.minutu ipak sokolovi prvi stižu do vođstva kada je odličnu asistenciju od strane R.Mišića odlično iskoristio Strahinja Lazarević za 1:0. samo dva minuta kasnije neopreznost domaće odbrane koristi Nermin Bašić i poravnava na 1:1.

Igrao se 65.minut kada je dosuđen slobodan udarac za Boljaničane nekih 20 metara udaljenosti od gola gostiju, loptu je namjestio vremešni Stojan Jaćimović prebacio živ zid i lopta je odsjela iza leđa Fuada Hadžikadunića za 2:1. U 80.minutu stavljena je tačka na ”i” a strijelac je u ovoj utakmici agilni Miloš Stjepić.

Iz utakmice u utakmicu ekipa je sve uigranija,ali taktički i fizički spremnija. Želimo im puno sreće u nastavku sezone uz sportski pozdrav.