Srijeda , 13 Novembar 2019, 10:23
Home / Sport / MEĐUOPŠTINSKA LIGA DOBOJ: BSK bolji od Sokolova

MEĐUOPŠTINSKA LIGA DOBOJ: BSK bolji od Sokolova

BSK – OZRENSKI SOKOLOVI  3:1 (2:1)

Strijelci: 1:0 Damjanović u  19, 2:0 Damjanović u u 22. (iz jedanaesterca), 2:1 S.Jaćimović u 36. (iz jedanaesterca), 3:1 M.Ostojić u 89.minutu. Stadion: ”Braća Pavlović”. Gledalaca: 60. Sudija: Mladen Bašić (Doboj) 7. Pomoćnici: Slobodan Radovanović  i Nedeljko Jevtić (oba iz Doboja). delegat: Nenad Vasić (Doboj). Žuti kartoni: Marić, D.Ostojić (BSK), Mišić (Ozrenski sokolovi).

Sastavi:

BSK: Jovanović  7, Gavrić  7, Gojković  7, D.Ostojić  7, Damjanović  7,5, Marić 5 (od 74.minuta M.Vasić -), M.Filipović  7 (od 65. Arsenić  -), Joksimović  7, Kukrić  7, Vasiljević  7, B.Filipović  7 (od 68. M.Ostojić  7).

OZRENSKI SOKOLOVI: Gavrić  6, M.Đurić 6 (od 46.minuta S.Đurić  6), Mišić  6, Dragojlović  6, Stjepić  6, Kršić  6,5, B.Jaćimović  6,5 (od 75. Mikerević  -), Lazarević  6, S.Jaćimović  6,5, Pejić  6 (od 46. Trifković  6), Đukić 6.

Igrač utakmice: Slađan Damjanović  (BSK)

U okviru 16.kola Međuopštinske lige Doboj BSK je na svom terenu savladao ekipu Ozrenski sokolovi iz Boljanića 3:1. Boljaničani su u drugom poluvremenu prikazali znatno bolju igru od  domaćih, ali nisu uspjeli da izjednače čak su u tim trenucima promašili jedanaesterac, tačnije odbranio je golman BSK-a.

Greška za greškom naših igrača. Imali su želju, cilj za pobjedom,  imali su loptu u nogama, šanse u drugom poluvremenu stvarali jednu za drugom, ali sreća ih pratila nije. Uz promašen jedenaesterac našeg Stojana Jaćimovića i katastrofalne greške golmana Slobodana Gavrića Sokolovi su izgubili rezultatom 3:1… ali takav je fudbal, nekad sladak i lijep, a nekad gorak i mrzak. Idemo dalje, na greškama se uči.